Google показала новый дизайн Android Auto
18.05.22
Google показала на прошедшей конференции разработчиков I/O 2022 обновленную версию Android Auto. Новая версия Android Auto появится у всех пользователей уже этим летом.
Главным изменением системы стал интерфейс. В нём сделали акцент на навигация, мультимедиа и связи.
Интерфейс адаптивный. То есть он легко подстраивается под любое разрешение и размер экрана.
Также разработчики добавили режим мультиоконности. Пользователи смогут открывать сразу несколько программа на экране. Например, навигацию, плеер, сообщения.
Из интересного еще стоит отметить подсказки голосового помощника Google Assistant.

вологість:
тиск:
вітер:

Огляд планшета Oppo Pad Air (OPD2102A): достатній



Oppo відома преш за все смарфтонами та навушниками, але й «великі екрани» у компанії є. Розкажемо про планшет Oppo Pad Air

Xiaomi представила ігровий контролер Black Shark Green Ghost за $100 і кулер для айфона MagCooler 3 Pro за $40
Xiaomi контролерУсі три новинки доступні виключно в чорному забарвленні. Кулери та ігровий контролер доступні для попереднього замовлення в США і Європі. Поставки почнуться через 2 тижні.
Windows 11 отримала велике оновлення із інструментами на базі штучного інтелекту, редизайн Провідника та покращений Paint
Windows оновлення операційна система штучний інтелектНовий помічник, замінив Cortana і буде відображатись на бічній панелі. Він допоможе керувати налаштуваннями на ПК, запускати програми або відповідати на запити.