Розробку мобільної гри Just Cause скасували. Вона не пройшла ранній доступ
06.07.23
Студія розробників Square Enix ухвалила рішення скасувати вихід гри Just Cause Mobile, яка була доступна в ранньому доступі для гравців деяких країн.
Розробники не назвали причину скасування гри. Вони подякували геймерам за інтерес до Just Cause Mobile і повідомили, що з 3 липня гру приберуть із цифрових магазинів.
Мобільна Just Cause пропонувала динамічну сюжетну кампанію та спільні місії на чотирьох гравців. Крім цього, була і розрахована на багато користувачів гра на 30 осіб. Умовно-безкоштовний тайтл розроблявся на Unreal Engine 4.
Спін-офф серії Just Cause для мобільних пристроїв був анонсований ще на The Game Awards 2020 і мав вийти в 2021 році, проте через проблеми, що виникли в процесі розробки, реліз кілька разів відкладався.
Не пропустіть цікаве!
Підписуйтесь на наші канали та читайте анонси хай-тек новин, тестів та оглядів у зручному форматі!
Огляд смартфона Oppo A6 Pro: амбітний
Новий смартфон Oppo A6 Pro – середнячок з функціональністю смартфонів преміум-класу. Виробник наділив його кількома характеристиками, властивими більш дорожчим телефонам. Але не обійшлось і без компромісів. Як саме збалансований Oppo A6 Pro – розповімо в огляді.
One UI 8.5: нове життя старих смартфонів Samsung — що дає оновлення?
One UI 8.5 дає старим смартфонам Samsung Galaxy функції, які ще зовсім недавно були ексклюзивом тільки для нових флагманів. Але чи справді це оновлення здатне зробити Galaxy S22, S23 і S24 ближчими до рівня Galaxy S26? Розбираємося, що саме змінюється після встановлення нової прошивки.
Amazfit Balance 3: автономність, GPS та спортивні функції
Компанія Zepp Health представила новий розумний годинник Amazfit Balance 3, який отримав яскравий AMOLED-дисплей з піковою яскравістю 3000 ніті 64 ГБ вбудованої пам’яті
Alogic показала монітори, які перетворюють будь-який Mac на сенсорний пристрій
На виставці InfoComm 2026 австралійський виробник Alogic продемонстрував лінійку революційних сенсорних моніторів нового покоління


