ChatGPT пам’ятатиме попередні діалоги з користувачами
20.02.24
OpenAI додає функцію пам’яті в ChatGPT. Це дозволить роботі запам’ятовувати важливі особисті дані з попередніх розмов і застосовувати цей контекст до поточних запитів, щоб його відповіді були більш релевантними.
Ось як це працює. Ви можете попросити ChatGPT запам’ятати щось конкретне, наприклад, що у вашої дитини алергія на арахіс або як ви підписуєте електронні листи. Система автоматично збереже ці дані на ваш запит і застосує їх у майбутніх розмовах і завданнях. Крім того, система згодом накопичуватиме інформацію. Вона природним чином зберігатиме дані при виконанні запитів. Мета полягає в тому, щоб чат-бот став розумнішим і, що важливіше, пристосованим до ваших конкретних потреб.
Крім того, кожен користувальницький GPT матиме власну унікальну пам’ять. OpenAI наводить Books GPT як приклад, оскільки бот пам’ятатиме, які книги ви вже читали і які жанри вам подобаються. GPT Store вже наповнений унікальними чат-ботами, яким ця функція пам’яті була б дуже корисною.
Здається, це не надто відрізняється від того, як працює інтернет. Програми зберігають персональні дані, як сайти та соцмережі. Ці дані потім використовуються для створення унікального профілю користувача, який використовується для розробки персоналізованих алгоритмів. Однак існують значні проблеми з конфіденційністю, тому OpenAI заявляє, що користувачі матимуть контроль над пам’яттю ChatGPT і що система була навчена не запам’ятовувати автоматично певні конфіденційні теми.
У компанії говорять, що ви можете просто сказати боту забути щось, і він це зробить. У налаштуваннях також є вкладка “Керування пам’яттю” для більш тонких налаштувань. А якщо ця функція вам взагалі не потрібна, її можна повністю відключити. Крім того, для розмов, які не слід запам’ятовувати, є функція тимчасового чату. Ці чати не з’являються в історії, не зберігаються у пам’яті та не використовуються для навчання моделей.
Тепер це бета-версія сервісу, і на цьому тижні вона буде запущена для “невеликої кількості” користувачів, які використовують ChatGPT безкоштовно та за підпискою Plus, але пізніше компанія поділиться планами більш широкого запуску.
Не пропустіть цікаве!
Підписуйтесь на наші канали та читайте анонси хай-тек новин, тестів та оглядів у зручному форматі!

Samsung Galaxy A36 та Galaxy A56 – доступні флагманські технології



У Samsung Galaxy A36 та Galaxy A56 однаково гарні дисплеї, великі акумулятори, є підтримка оновлень софту протягом 6 років. Розкажемо докладніше, чим ще вони цікаві.

Honor GT Pro – смартфон з продуктивністю як у Galaxy S25 Ultra, але вдвічі дешевше Honor смартфон
Honor офіційно презентувала свій новий флагманський смартфон GT Pro. На папері пристрій виглядає більш потужним, ніж більшість конкурентів і при цьому значно дешевше
Subaru розробила зовнішню подушку безпеки для збитих велосипедистів автомобіль розробка
Subaru представила оновлену версію зовнішньої подушки безпеки на модернізованому кросовері Forester, призначеному для японського ринку.