Наші автори — Віктор Єфіменко
24.12.11Шановні читачі, зустрічайте третій випуск Онлайнової Бесідки журналу «Мій комп’ютер».
Ми продовжуємо розповіді про наших авторів «Клубу ГУРУ». В попередньому випуску на наші питання відповідав Константин Майборода. А сьогодні у нас в гостях Віктор Fro5t Єфіменко – спокійний, врівноважений, допитливий.
Віктор один з тих піонерів, завдяки кому Клуб ГУРУ почав активно розвиватися. На прохання дати відповід на декілька питань він поступив як справжній творець, написавши невеличке ессе, з яким ми і пропонуємо вам ознайомитися. Отже, слово Віктору.
Доброї пори доби, шановні читачі! 🙂
Я Єфіменко Віктор aka Fro5t. На даний момент являюсь студентом в магістратурі Інституту екології економіки і права в м. Київ, на факультеті екології. Навчаюсь за спеціальністю: екологія охорона навколишнього середовища і збалансоване природокористування. Працюю там де і навчаюсь, викладачем і методистом.
Перша моя публікація в МК була на початку 2009 року. Дуже хотілось поділитись з читачами своїм досвідом і долучитися до колективного цифрового розуму. Очі боялись, а руки робили і все таки зробили. Стаття була про мій Pentium 4, який мав непоганий розгінний потенціал і в тандемі з відеокартою Radeon 4850, непогано справлявся із сучасними іграми. Звісно, матеріал був далекий від ідеалу, але скільки радості і задоволення було отримано після того, як він був опублікований.
МК не просто журнал, а співдружність читачів і журналістів, які пов’язані спільним коханням до цифрових технологій. Статті не просто якісь заумні трактати, а цікаво і просто написані матеріали про захоплюючий світ IT. Тому в такий журнал хочеться писати і писати, ділитися своїми враженнями, досвідом, знаннями з усіма читачами. Да, і працювати в такому журналі — це моя заповітна мрія.
Важко не помітити, що в основному мені найбільше цікаві статті на тему комп’ютерного заліза, про які і намагаюсь писати. Підбір комплектуючих для отримання максимуму продуктивності у поставлених завданнях за мінімумом витрат коштів. Оверклокінг являється моєю слабкістю.
Крім цифрових технологій є чимало інших захоплень. Зокрема такі питання, як глобалізація, релігія, історія, екологія. А останнім часом почав захоплюватись мотоциклами, на даний момент маю сталевого коня – Jawa 638-05.
Шановні читачі, новачки і старожили, якщо ви хочете читати про цифрові технології в простій і цікавій формі, то МК для вас. Долучайтеся до колективного цифрового розуму. Всіх благ!
Дякуємо Віктору за таку цікаву розповідь про себе. Нагадуємо, що в коментарях можна продовжити діалог та запитати Віктора про все, що вас цікавить.
І чекайте на продовження — ще не всі автори побували в чіпких руках наших репортерів! 😉
Фанат сайта
Не пропустите интересное!
Підписывайтесь на наши каналы и читайте анонсы хай-тек новостей, тестов и обзоров в удобном формате!
Обзор павер банка Baseus на 20 000 мАч с мощностью 22 Вт
Почти сразу после теста двух павербанок Baseus на 20 000 мАч мощностью 20 Вт, мы получили доступ к модели 22 Вт. Различий больше чем кажется
Microsoft прекращает производство и разработку устройств виртуальной реальности
Microsoft дополненная реальностьMicrosoft объявила о завершении производства своей AR-гарнитуры HoloLens 2, что фактически означает конец этой линейки продуктов
Sony и Raspberry Pi представили модуль камеры обрабатывающий изображение с помощью ИИ
Sony искусственный интеллект камераRaspberry Pi и Sony представили новый модуль камеры Raspberry Pi AI, способный выполнять задачи с искусственным интеллектом (AI) без необходимости в дополнительных графических процессорах