Автор Ethereum, Віталік Бутерін, пожертвував Україні 1500 ETH
14.04.22
Віталік Бутерін, автор Ethereum, пожертвував Україні 1500 ETH. Половина цієї суми (750 ETH) була передана до фонду Unchain Ukraine, друга половина — до фонду Aid For Ukraine. Пожертвувана сума еквівалентна $5 мільйонам.
Фонди займаються гуманітарною підтримкою українців та підтримкою української армії.
Нагадаємо, раніше Бутерін відкрито засудив вторгнення до України.
Автор Ethereum, Віталік Бутерін, пожертвував Україні 1500 ETH: 2 комментария
Додати коментар

вологість:
тиск:
вітер:

Огляд ігрової миші ASUS TUF Gaming M3 Gen II (P309): на вагу



Компанія ASUS представила оновлену версію ігрової миші ASUS TUF Gaming M3. Друге покоління стало легше і отримало захист від води та пилу IP56, а крім того — антибактеріальний захист ASUS Antibacterial Guard. Відчуваються пост-ковідні тенденції. Розкажемо про нову мишкуванцію детальніше

В Steam діють знижки на всі ігри серії Assassin’s Creed
Assassin’s Creed Steam ігриУ Steam стартував розпродаж ігор з франшизи Assassin’s Creed. До 14 грудня геймерам пропонуються знижки до 85% на всі основні частини Assassin’s Creed і доповнення до них.
IMDb підбила підсумки 2023 року: кращий актор, серіал та фільм
кіно рейтингIMDb опублікував щорічні рейтинги найбільш популярних фільмів, телесеріалів та акторів, і лідерство в них визначив Педро Паскаль.
Ого. Вот и хорошая новость подьехала, от куда и не ждали. Все тки хорошо что у нас и нашей страны такая поддержка колосальная!)
Це велика підтримка для нас і нашої країни. Я вірю, що ми обовязково все подолаємо.