За 2024 рік продаж OLED-моніторів зросте вдвічі
22.10.24
Аналітична компанія TrendForce опублікувала попередні підсумки 2024 року в сегменті моніторів із OLED-матрицями, які цього року демонструють значне зростання. Очікується, що постачання OLED-моніторів досягнуть 1,44 мільйона одиниць, що на 181% більше у порівнянні з 2023 роком. Серед провідних виробників, які представили OLED-монітори, – ASUS, LG, MSI та Samsung.
Експерти пов’язують активний розвиток ринку з появою нових моделей, включаючи 31,5-дюймові варіанти, що допомагають виробникам панелей виділитися за рахунок покращення характеристик. Ігрові бренди також посилюють свої позиції, випускаючи нові моделі, щоб збільшити свою частку ринку.
За прогнозами, у 2024 році Samsung займе перше місце на ринку, збільшивши свою частку до 31% завдяки високим продажам 49-дюймових OLED-моніторів та постійному оновленню асортименту. Друге місце дістанеться LG з 19% ринку, а за третє місце боротимуться ASUS та Dell, чиї ринкові частки становитимуть приблизно по 14%.
Монітори з QD-OLED-технологією домінуватимуть у сегменті OLED, чому сприяє активне виробництво з боку Samsung та поява таких моделей у інших виробників. Частка QD-OLED у загальному обсязі поставок зросте з 53,5% у 2023 році до 73% у 2024 році.
Не пропустіть цікаве!
Підписуйтесь на наші канали та читайте анонси хай-тек новин, тестів та оглядів у зручному форматі!

Samsung Galaxy A36 та Galaxy A56 – доступні флагманські технології



У Samsung Galaxy A36 та Galaxy A56 однаково гарні дисплеї, великі акумулятори, є підтримка оновлень софту протягом 6 років. Розкажемо докладніше, чим ще вони цікаві.

ViewSonic M1 Max – проектор з регулюванням корпусу на 360 градусів та живленням від павер банок ViewSonic проектор
ViewSonic M1 Max відтворює зображення з роздільною здатністю 1080p із застосуванням фірмової технології Cinema SuperColor. Акустична система – від Harman Kardon
Ввічливість у спілкуванні з ChatGPT коштує OpenAI мільйони доларів статистика штучний інтелект
Дослідження Washington Post у співпраці з Каліфорнійським університетом показало: створення одного електронного листа зі 100 слів потребує близько 0,14 кіловат-години енергії – цього вистачить, щоб живити 14 світлодіодних ламп