Razer BlackWidow V4 Tenkeyless HyperSpeed – бездротова клавіатура зі змінними перемикачами
16.07.25
Компанія Razer поповнила лінійку ігрових аксесуарів новою клавіатурою з довгою назвою BlackWidow V4 Tenkeyless HyperSpeed. Новинка орієнтована на тих, хто шукає компактну, тиху та настроювану клавіатуру з надійним бездротовим підключенням.
Razer BlackWidow V4 Tenkeyless HyperSpeed це клавіатура без цифрового блоку, оснащена механічними перемикачами Razer Orange третього покоління з тактильним відгуком. Головна перевага моделі – підтримка гарячої заміни перемикачів, у тому числі 3- та 5-контактних. Користувачі можуть легко замінити стандартні перемикачі на інші залежно від особистих переваг.
У конструкції клавіатури особливу увагу приділено зниженню рівня шуму. Усередині використані:
- подвійний шар шумопоглинаючої піни,
- попередньо змащені стабілізатори,
- сталева верхня пластина для усунення деренчання,
- демпфуюча стрічка на платі для приглушення високочастотних звуків.
Це робить модель однією з найбезшумніших у лінійці BlackWidow, зберігаючи при цьому приємні тактильні відчуття від натискань.
Підключення та автономність
Клавіатура підтримує бездротову технологію Razer HyperSpeed Wireless, що забезпечує мінімальну затримку та стабільне з’єднання. Також є Bluetooth-модуль, що дозволяє одночасно підключатися до трьох пристроїв. Клавіатуру та сумісну мишу можна підключити до одного ресивера, що звільняє порти USB.
У режимі енергозбереження клавіатура здатна працювати до 980 годин на одному заряді — один із найкращих показників серед ігрових моделей.
BlackWidow V4 Tenkeyless HyperSpeed отримала:
- багатофункціональний ролик і три кнопки, що настроюються для керування звуком, відтворенням та рівнем заряду,
- підсвічування Razer Chroma RGB з індивідуальним налаштуванням кожної клавіші та підтримкою синхронізації з більш ніж 300 іграми та додатками,
- підтримка налаштувань у Razer Synapse, де можна перепризначати клавіші та створювати унікальні візуальні стилі через Chroma Studio.
Клавіатура вже доступна для замовлення на офіційному сайті Razer за ціною 179,99 дол.
Не пропустіть цікаве!
Підписуйтесь на наші канали та читайте анонси хай-тек новин, тестів та оглядів у зручному форматі!
Огляд смартфона Oppo A6 Pro: амбітний
Новий смартфон Oppo A6 Pro – середнячок з функціональністю смартфонів преміум-класу. Виробник наділив його кількома характеристиками, властивими більш дорожчим телефонам. Але не обійшлось і без компромісів. Як саме збалансований Oppo A6 Pro – розповімо в огляді.
One UI 8.5: нове життя старих смартфонів Samsung — що дає оновлення?
One UI 8.5 дає старим смартфонам Samsung Galaxy функції, які ще зовсім недавно були ексклюзивом тільки для нових флагманів. Але чи справді це оновлення здатне зробити Galaxy S22, S23 і S24 ближчими до рівня Galaxy S26? Розбираємося, що саме змінюється після встановлення нової прошивки.
Huawei представила Smart Screen S7 X Pro: Mini-LED телевізори до 288 Гц з AI-функціями та ігровим режимом
Huawei розширила лінійку Vision Smart Screen, представивши серію Smart Screen S7 X Pro – набір відносно доступних Mini-LED телевізорів, орієнтованих як на перегляд контенту, так і на геймінг.
Corsair перетворила ПК на арт-об’єкт: усередині корпусу виявився «самурайський меч» з імітацією ОЗУ
На Computex 2026 компанія Corsair представила вкрай незвичайний концепт настільного комп’ютера, в якому інженерія поступилася місцем дизайнерського експерименту.


