Президент Microsoft: російські спецслужби і терористична група Вагнера активізувалися в ігрових спільнотах, зокрема Minecraft та у Discord
14.04.23
Президент Microsoft Бред Сміт (Brad Smith) заявив, що корпорація має інформацію про зацікавленість російських спецслужб і терористичної військової організації Вагнера (The Wagner Group) в ігровій спільноті.
Аналітичний відділ Microsoft всебічно вивчив наявні відомості та попередив керівництво компанії про небезпеку проникнення в ігрову спільноту розвідувальних служб росії. Цієї теми торкнулися в контексті війни в Україні та нещодавно злитих секретних документах Пентагону. Відомо, що найважливіші відомості було розміщено на закритих ігрових форумах, зокрема й на Discord-сервері Minecraft.
Своєю чергою, Microsoft поінформувала американський уряд про інтерес ФСБ і ГРУ росії до ігрових майданчиків, як до джерел отримання інформації та, можливо, вербування агентів.
Не пропустіть цікаве!
Підписуйтесь на наші канали та читайте анонси хай-тек новин, тестів та оглядів у зручному форматі!

Samsung Galaxy A36 та Galaxy A56 – доступні флагманські технології



У Samsung Galaxy A36 та Galaxy A56 однаково гарні дисплеї, великі акумулятори, є підтримка оновлень софту протягом 6 років. Розкажемо докладніше, чим ще вони цікаві.

Електромотоцикл Verge TS Pro встановив рекорд запасу ходу електротранспорт
Фінський стартап Verge встановив новий світовий рекорд щодо дальності ходу електричного мотоцикла на одному заряді
Google визнана судом США винною у монополізмі на ринку онлайн-реклами Google пошук суд
Позов був ініційований Міністерством юстиції США та коаліцією окремих штатів та стосувався роботи рекламної екосистеми Google