Pininfarina Holon – електричний мікроавтобус із автопілотом для 15 пасажирів

Pininfarina Holon

Pininfarina анонсувала електричний мікроавтобус Holon із системою допомоги керуванням водієві.

Мікроавтобус побудований на платформі Mobileye Drive. Він обладнаний LiDAR, радарами та бортовими камерами, які забезпечують автоматичне пілотування четвертого рівня. Holon може самостійно переміщатися дорогами загального користування, а в деяких ситуаціях передбачена участь водія.

Pininfarina Holon

Мікроавтобус розрахований на перевезення до 15 пасажирів. Компанія зазначає, що сидіння зсунуті відносно одне одного, що має підвищити конфіденційність. Транспортний засіб обладнаний пандусом для людей з інвалідністю. Також у салоні встановлено дисплей зі шрифтом Брайля. Про зупинки повідомляється через гучномовець.

Holon зможе розвивати швидкість до 60 км/год. Запас ходу становить максимум 290 км. Компанії-розробники Pininfarina і Benteler планують запустити кілька тестових проектів у Сполучених Штатах і Німеччині, перш ніж почати серійне виробництво у 2025 році.


Не пропустіть цікаве!

Підписуйтесь на наші канали та читайте анонси хай-тек новин, тестів та оглядів у зручному форматі!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *





Статті & тестиArticles

Огляд смартфона Oppo A6 Pro: амбітний Oppo A6 Pro (CPH2799)

Новий смартфон Oppo A6 Pro – середнячок з функціональністю смартфонів преміум-класу. Виробник наділив його кількома характеристиками, властивими більш дорожчим телефонам. Але не обійшлось і без компромісів. Як саме збалансований Oppo A6 Pro – розповімо в огляді.


One UI 8.5: нове життя старих смартфонів Samsung — що дає оновлення?

One UI 8.5 дає старим смартфонам Samsung Galaxy функції, які ще зовсім недавно були ексклюзивом тільки для нових флагманів. Але чи справді це оновлення здатне зробити Galaxy S22, S23 і S24 ближчими до рівня Galaxy S26? Розбираємося, що саме змінюється після встановлення нової прошивки.


НовиниNews
| 20.30
Новий Peugeot E-208 GTi дебютує в Ле-Мані: 280 к.с., спортивне шасі та електрична тяга
Peugeot E-208 GTi

Французький автовиробник готує до виходу серійну версію Peugeot E-208 GTi – першого повністю електричного автомобіля в історії GTi.

| 19.04
Apple оновлює підтримку Apple Watch: watchOS 27 позбавить частину моделей нових функцій
Apple Watch SE 3.

Apple переглянула список пристроїв, сумісних із майбутньою версією операційної системи для смарт-годин – watchOS 27.