Кількість проданих копій гри GTA V досягла 210 млн, а Red Dead Redemption 2 – понад 70 млн

Red Dead Redemption

Згідно з останнім фінансовим звітом Take-Two, до 31 грудня 2024 року загальний продаж гри GTA 5 досяг 210 мільйонів копій, що на 5 мільйонів більше, ніж у минулому кварталі. Серія GTA загалом розійшлася тиражем понад 440 мільйонів копій. Grand Theft Auto V продовжує бити рекорди навіть через 12 років після виходу.

Red Dead Redemption 2 також демонструє вражаючі результати. Продаж гри перевищив 70 мільйонів копій за шість років з моменту виходу, збільшившись на 3 мільйони за останній квартал. Вся серія Red Dead Redemption продалася тиражем 95 мільйонів екземплярів.

Тим часом, восени цього року на PlayStation 5 і Xbox Series відбудеться реліз Grand Theft Auto VI, яка знову відправить гравців у Vice City і, ймовірно, встановить нові рекорди для Rockstar Games.


Не пропустіть цікаве!

Підписуйтесь на наші канали та читайте анонси хай-тек новин, тестів та оглядів у зручному форматі!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *





Статті & тестиArticles

Огляд смартфона Oppo A6 Pro: амбітний Oppo A6 Pro (CPH2799)

Новий смартфон Oppo A6 Pro – середнячок з функціональністю смартфонів преміум-класу. Виробник наділив його кількома характеристиками, властивими більш дорожчим телефонам. Але не обійшлось і без компромісів. Як саме збалансований Oppo A6 Pro – розповімо в огляді.


Огляд смартфона Oppo Reno16 Pro 5G: багато всього Oppo Reno16 Pro 5G (CPH2863)

Oppo Reno16 Pro 5G виглядає збалансованим смартфоном, у якому виробник постарався не робити єдину характеристику визначальною. Переваг у нього багато. Розкажемо які


НовиниNews
| 14.15
Xiaomi випускає робот-пилосос із роликовою шваброю та ШІ-навігацією

Xiaomi анонсувала робот-пилосос Mijia 7C з активним миючим роликом, високою силою всмоктування 30 000 Па та інтелектуальною системою розпізнавання перешкод. Новинка покликана якісно змінити процес вологого прибирання завдяки системі безперервного промивання.

| 13.01
Oko HD: український прорив у тепловізійних технологіях з роздільною здатністю HD

Українська компанія «Око Камера» анонсувала розробку інноваційної тепловізійної камери з HD-сенсором.