IKEA представила датчики безпеки для розумного будинку з підтримкою протоколу Zigbee
23.01.24
IKEA анонсувала свій вихід на ринок датчиків безпеки для розумного будинку, представивши три нові пристрої у цій категорії: VALLHORN, PARASOLL і BADRING.
Датчик PARASOLL відповідає за виявлення відкриття дверей або вікон і керується за допомогою мобільного додатка.
У свою чергу, PARASOLL є сенсором руху, який можна використовувати як всередині, так і за межами приміщення. Він оснащений вбудованою світлодіодною лампочкою, що автоматично освітлює оточуючий простір при виявленні руху, а користувачі можуть налаштовувати колір та інтенсивність освітлення.
Датчик BADRING розроблено для моніторингу витоку води, і в разі виявлення протікання він повідомляє користувача через додаток або за допомогою сигналу тривоги.
Усі три пристрої можуть бути підключені через хаб DIRIGERA і використовують протокол Zigbee. Починаючи з квітня, датчик BADRING буде доступний для покупки, тоді як VALLHORN і PARASOL з’являться на ринку у “найближчі місяці”. Наразі IKEA не розголошує цін на ці новинки.
Не пропустіть цікаве!
Підписуйтесь на наші канали та читайте анонси хай-тек новин, тестів та оглядів у зручному форматі!
Огляд смартфона Oppo A6 Pro: амбітний
Новий смартфон Oppo A6 Pro – середнячок з функціональністю смартфонів преміум-класу. Виробник наділив його кількома характеристиками, властивими більш дорожчим телефонам. Але не обійшлось і без компромісів. Як саме збалансований Oppo A6 Pro – розповімо в огляді.
Огляд навушників Sony WF-1000XM6: на всю потужність
Нові навушники Sony WF-1000XM6 дещо змінили форму в порівнянні з попередником, отримали новий процесор, покращену систему шумопоглинання, більше мікрофонів і загалом технічно здійснили помітний крок вперед
Два ПК в одному корпусі: Thermaltake Capo X вже надійшов у продаж
Thermaltake Capo X це унікальне рішення для користувачів, яким необхідно розмістити дві незалежні комп’ютерні системи в рамках одного корпусу.
Робочий Apple-1 із першої партії виставили на аукціон Sotheby’s
Аукціонний будинок Sotheby’s відкриває торги «Історія науки та технологій», серед лотів яких легендарний робітник Apple-1 із серійним номером 01-0033 та історичні ПК NeXT.


