Huawei посіла перше місце з продажу на ринку Smart-годин та фітнес-браслетів у світі

Huawei Watch 4 Pro

Міжнародне аналітичне агентство IDC опублікувало звіт по глобальному ринку електроніки, що носиться за перший квартал 2025 року. За даними, загальна кількість поставлених наручних пристроїв – у тому числі розумного годинника і фітнес-браслетів – досягла 45,57 млн ​​штук. Це на 10,5% більше ніж за аналогічний період минулого року.

Основний приріст зафіксовано на ринку Китаю. На думку аналітиків, зростання на 37,6% пов’язане з програмами державного субсидування, які спонукали як попит, так і пропозицію. Позитивна динаміка також спостерігається у США, країнах Західної Європи, Латинської Америки та Азіатсько-Тихоокеанського регіону.

Перше місце за обсягами поставок зайняла Huawei, чому сприяв випуск нового фітнес-браслету Band 10. Apple показала найвищий річний приріст з початку 2000-х років – багато в чому за рахунок аналогічних китайських субсидій та оптових закупівель у США, зроблених заздалегідь.

Водночас постачання пристроїв Samsung скоротилося. Причина — конкуренція, що посилилася, з боку китайських брендів. Garmin, навпаки, зуміла зміцнити позиції завдяки розширенню асортименту спортивного годинника професійного рівня.

Топ-5 виробників пристроїв носимих пристроїв:

  • Huawei — 21,9%
  • Xiaomi — 19%
  • Apple — 15,5%
  • Samsung — 7,5%
  • Garmin — 4,7%.

Не пропустіть цікаве!

Підписуйтесь на наші канали та читайте анонси хай-тек новин, тестів та оглядів у зручному форматі!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *





Статті & тестиArticles

Огляд смартфона Oppo A6 Pro: амбітний Oppo A6 Pro (CPH2799)

Новий смартфон Oppo A6 Pro – середнячок з функціональністю смартфонів преміум-класу. Виробник наділив його кількома характеристиками, властивими більш дорожчим телефонам. Але не обійшлось і без компромісів. Як саме збалансований Oppo A6 Pro – розповімо в огляді.


Огляд навушників Sony WF-1000XM6: на всю потужність

Нові навушники Sony WF-1000XM6 дещо змінили форму в порівнянні з попередником, отримали новий процесор, покращену систему шумопоглинання, більше мікрофонів і загалом технічно здійснили помітний крок вперед


НовиниNews
| 09.15
Realme C100x представлений в Індії: смартфон-довгожитель з батареєю 8000 мАг

Realme C100x вийшов на індійський ринок, пропонуючи значний акумулятор на 8000 мАч і 120-Гц дисплей. Дізнайтеся все про характеристики, захист корпусу та ціну новинки.

| 08.02
Samsung Galaxy Z Fold8 та Fold8 Ultra: значний апгрейд акумуляторів за даними сертифікації ЄС

Samsung Galaxy Z Fold8 та Fold8 Ultra обіцяють серйозне підвищення автономності завдяки переходу на збільшені батареї ємністю 4 800 мАг та 5 000 мАг. Результати сертифікації EPREL показують приріст витривалості до 20%, порівняно з попередніми моделями.