Huawei Mate 80 Pro Max Wind Edition: флагман з активним охолодженням

Huawei Mate 80 Pro Max Wind Edition: флагман з активним охолодженням

Huawei розширила флагманську лінійку, представивши Mate 80 Pro Max Wind Edition — унікальну версію, оснащену вбудованим кулером. Смартфон уже доступний для попереднього замовлення на китайському ринку через офіційний магазин Vmall.

Хоча детальна технічна документація ще не оприлюднена, експерти очікують на повноцінну презентацію 23 березня. Ймовірно, ця подія збігатиметься з прем’єрою серії Huawei Enjoy 90 у Китаї.

Візуально Wind Edition зберігає силует базової моделі, проте отримав ширше кільце блоку камер. Ця зміна зумовлена наявністю спеціальних вентиляційних отворів, необхідних для роботи вбудованого вентилятора.

Заради системи охолодження Huawei змінила оптику, перейшовши від чотирьох камер до системи з трьома сенсорами. Пристрій представлений у кольорах Polar Night Black та Polar Day Gold у конфігураціях пам’яті 16/512 ГБ та 16 ГБ/1 ТБ.

Очікується, що основні характеристики відповідатимуть стандартному Mate 80 Pro Max: 6,9-дюймовий AMOLED LTPO екран та процесор Kirin 9030 Pro. Акумулятор ємністю 6000 мАг підтримує дротову зарядку 100 Вт та бездротову 80 Вт.


Не пропустіть цікаве!

Підписуйтесь на наші канали та читайте анонси хай-тек новин, тестів та оглядів у зручному форматі!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *





Статті & тестиArticles

Огляд смартфона Oppo A6 Pro: амбітний Oppo A6 Pro (CPH2799)

Новий смартфон Oppo A6 Pro – середнячок з функціональністю смартфонів преміум-класу. Виробник наділив його кількома характеристиками, властивими більш дорожчим телефонам. Але не обійшлось і без компромісів. Як саме збалансований Oppo A6 Pro – розповімо в огляді.


Огляд смартфона Oppo Reno16 Pro 5G: багато всього Oppo Reno16 Pro 5G (CPH2863)

Oppo Reno16 Pro 5G виглядає збалансованим смартфоном, у якому виробник постарався не робити єдину характеристику визначальною. Переваг у нього багато. Розкажемо які


НовиниNews
| 17.02
Революція у світі звуку: Signia Pure CG MaX із чотирма нейромережами

Signia Pure CG MaX став першим слуховим апаратом на базі нової платформи MaX із чотирма спеціалізованими нейронними мережами.

| 13.12
Прорив в електроніці: SiC-транзистор для екстремальних температур

Японські вчені розробили транзистор із карбіду кремнію, який ефективно працює при температурі 600 °C.