Honda N-One e: випустили у серійній версії

Honda N-One e

Після ефектного дебюту в камуфляжі на Фестивалі швидкості в Гудвуді компактний електромобіль Honda N-One e: офіційно представлений у серійній версії на внутрішньому ринку Японії. Це чергова новинка в сегменті кей-карів – малолітражок, розроблених з урахуванням жорстких японських обмежень за розмірами та потужністю.

Honda N-One e: це невеликий міський хетчбек з високим кузовом, мінімалістичним дизайном і маленькими колесами. На відміну від шоу-кара з розширеними арками, серійна версія відповідає вимогам кей-класу:

  • довжина не перевищує 3400 мм,
  • потужність електромотора – не більше 64 к.с.

Характеристики ще не розкриті повністю, але, швидше за все, використовується та ж силова установка, що й у N-Van e: із запасом ходу до 245 км. Швидке заряджання потужністю 50 кВт дозволяє заповнити заряд приблизно за 30 хвилин.

Незважаючи на простоту, салон виглядає акуратно і цілком сучасно:

  • фізичні кнопки та звичний селектор трансмісії,
  • регулятор гучності,
  • окрема кнопка для включення режиму їзди однією педаллю,
  • поличка під смартфон (без бездротової зарядки),
  • задні сидіння складаються в пропорції 50:50.

Головною несподіванкою стала підтримка функції V2L (vehicle-to-load) – автомобіль може працювати як зовнішнє джерело живлення для ноутбуків, побутової техніки чи електровелосипедів. Для цього буде потрібно фірмовий адаптер Honda з каталогу аксесуарів.

Також у комплектації доступні:

  • світлодіодний індикатор заряду на панелі приладів,
  • декоративні наклейки у ретро-стилі для кузова.

Продажі в Японії стартують у вересні 2025 року, а європейська прем’єра очікується того ж місяця на виставці IAA Mobility у Мюнхені.


Не пропустіть цікаве!

Підписуйтесь на наші канали та читайте анонси хай-тек новин, тестів та оглядів у зручному форматі!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *





Статті & тестиArticles

Огляд смартфона Oppo A6 Pro: амбітний Oppo A6 Pro (CPH2799)

Новий смартфон Oppo A6 Pro – середнячок з функціональністю смартфонів преміум-класу. Виробник наділив його кількома характеристиками, властивими більш дорожчим телефонам. Але не обійшлось і без компромісів. Як саме збалансований Oppo A6 Pro – розповімо в огляді.


One UI 8.5: нове життя старих смартфонів Samsung — що дає оновлення?

One UI 8.5 дає старим смартфонам Samsung Galaxy функції, які ще зовсім недавно були ексклюзивом тільки для нових флагманів. Але чи справді це оновлення здатне зробити Galaxy S22, S23 і S24 ближчими до рівня Galaxy S26? Розбираємося, що саме змінюється після встановлення нової прошивки.


НовиниNews
| 20.31
Acer представила масштабну лінійку пристроїв на Computex 2026: AI-ноутбуки, ігрові флагмани та монітори з частотою до 1000 Гц

На виставці Computex 2026 компанія Acer влаштувала одну з наймасштабніших презентацій року, показавши одразу кілька десятків нових пристроїв для різних категорій користувачів.

| 19.03
Квантова відповідь США та Китаю: Європа розширює проект MareNostrum 5

Барселонський суперкомп’ютерний центр (BSC-CNS) офіційно презентував свій новий квантовий комп’ютер MareNostrum 5