Електричний самокат Segway ZT3 Pro із запасом ходу до 40 км та максимальною швидкістю 32 км/год коштує $467
24.07.24
Компанія Segway представила новий електричний самокат під назвою Segway ZT3 Pro.
Модель оснащена широкими 11-дюймовими вакуумними шинами та має вагу 29 кг, при цьому витримує максимальне навантаження 120 кг. На самокаті встановлено 3-дюймовий дисплей для відображення різних параметрів. Він підтримує безключове розблокування та оновлення повітрям (OTA).
Segway ZT3 Pro може проїжджати до 40 км на одному заряді, а його максимальна швидкість досягає 32 км/год. Електричний двигун потужністю 650 Вт забезпечує надійну роботу пристрою. Замовити новинку можна вже в Китаї за ціною $467.
Не пропустіть цікаве!
Підписуйтесь на наші канали та читайте анонси хай-тек новин, тестів та оглядів у зручному форматі!

Samsung Galaxy A36 та Galaxy A56 – доступні флагманські технології



У Samsung Galaxy A36 та Galaxy A56 однаково гарні дисплеї, великі акумулятори, є підтримка оновлень софту протягом 6 років. Розкажемо докладніше, чим ще вони цікаві.

Google Photos додасть функцію Ultra HDR навіть для старих фото Google додаток оновлення фото
Google почала поступово впроваджувати нову функцію у програмі Google Photos, яка дозволяє перетворювати стандартні фотографії на формат Ultra HDR
Смартфон Vivo X200 Ultra отримав Zeiss-оптику в камерах та 3,7-кратний оптичний зум Vivo камера смартфон
Vivo анонсувала новий флагман X200 Ultra, який покликаний скласти конкуренцію пристроям високого класу, особливо в галузі мобільної фотографії та відеозапису