Відеокарти ASUS Radeon RX 7700/7800 XT отримали версії Dual OC
29.12.23
Асортимент відеокарт від ASUS, на базі графічних процесорів AMD RDNA 3-го покоління, розширюється за рахунок нових моделей – Radeon RX 7700 XT та RX 7800 XT у версії Dual OC.
Обидві карти відзначаються заводським розгоном, ефективною системою охолодження з масивним радіатором та двома вентиляторами, і вимагають три слоти розширення в системному блоку.
ASUS Radeon RX 7700 XT Dual OC має частотні показники 2239/2599 МГц (Game/Boost Clock), тоді як Radeon RX 7800 XT Dual OC працює на 2213/2520 МГц. На тильній панелі встановлено три роз’єми DisplayPort 2.1 та один HDMI 2.1.

Для живлення карт використовують два роз’єми PCI-E Power з вісьмиконтактними роз’ємами кожен. Рекомендована ціна відеокарт ASUS Radeon RX 7700/7800 XT Dual OC наразі не оприлюднена. Очікується, що вони з’являться в продажу найближчим часом.
Не пропустіть цікаве!
Підписуйтесь на наші канали та читайте анонси хай-тек новин, тестів та оглядів у зручному форматі!
Огляд смартфона Oppo A6 Pro: амбітний
Новий смартфон Oppo A6 Pro – середнячок з функціональністю смартфонів преміум-класу. Виробник наділив його кількома характеристиками, властивими більш дорожчим телефонам. Але не обійшлось і без компромісів. Як саме збалансований Oppo A6 Pro – розповімо в огляді.
One UI 8.5: нове життя старих смартфонів Samsung — що дає оновлення?
One UI 8.5 дає старим смартфонам Samsung Galaxy функції, які ще зовсім недавно були ексклюзивом тільки для нових флагманів. Але чи справді це оновлення здатне зробити Galaxy S22, S23 і S24 ближчими до рівня Galaxy S26? Розбираємося, що саме змінюється після встановлення нової прошивки.
Corsair Warthog: Легендарний Vengeance C70 повернувся у новому вигляді
Бренд Corsair представив на Computex 2026 новий комп’ютерний корпус Warthog, натхненний класичним Vengeance C70.
NVIDIA запускає Cosmos 3 для робототехніки та автономних систем
На конференції GTC Taipei компанія NVIDIA презентувала революційну відкриту омнімодель Cosmos 3, навчену розуміти закони фізики.


