Tesla Model S Plaid повернула лідерство на Нюрбургринг, випередивши Porsche Taycan Turbos S
07.06.23
Tesla Model S Plaid вдалося відібрати звання лідера на північній петлі траси в Нюрбургринзі в електромобіля Porsche Taycan Turbos S. Рекорд для серійних автомобілів було встановлено на початку червня.
Tesla Model S Plaid вперше стала лідером у 2021 році. Їй вдалося подолати коло за 7 хвилин 35,579 секунди. Торік Porsche Taycan Turbos S поліпшив результат на 2 секунди, але ще через рік електромобіль компанії Ілона Маска (Elon Musk) повернув собі лідерство.

2 червня 2023 року Tesla Model S Plaid встановила новий рекорд. Машина пройшла Північну петлю за 7 хвилин 25,231 секунди, поліпшивши власний результат більш ніж на 10 секунд і обійшовши Taycan Turbos S на 8 секунд.

У заїзді взяв участь електромобіль із комплектним Track Package. Він передбачає застосування керамічних компонентів у гальмівному механізмі та спеціальних шин, за рахунок яких максимальна швидкість транспортного засобу збільшується до 322 км/год.
Не пропустіть цікаве!
Підписуйтесь на наші канали та читайте анонси хай-тек новин, тестів та оглядів у зручному форматі!
Огляд смартфона Oppo A6 Pro: амбітний
Новий смартфон Oppo A6 Pro – середнячок з функціональністю смартфонів преміум-класу. Виробник наділив його кількома характеристиками, властивими більш дорожчим телефонам. Але не обійшлось і без компромісів. Як саме збалансований Oppo A6 Pro – розповімо в огляді.
Огляд смартфона Oppo Reno16 Pro 5G: багато всього
Oppo Reno16 Pro 5G виглядає збалансованим смартфоном, у якому виробник постарався не робити єдину характеристику визначальною. Переваг у нього багато. Розкажемо які
Оновлення прошивки для Garmin Forerunner 70 та 170: виправляємо роботу дисплея
Garmin представила оновлення 9.21 для доступних моделей Forerunner 70 та 170. Головним покращенням стала оптимізація реакції дисплея на жести та виправлення дрібних програмних збоїв.
Витік першого трейлера гри Iron Man від EA: деталі бойової системи та польотів
У мережу витекли понад дві з половиною хвилини геймплею довгоочікуваної гри про Залізну людину від EA та Motive Studios. Ролик демонструє здібності Тоні Старка та механіку боїв.


