Смартфон Huawei Enjoy 70 Pro за $200 працює на Qualcomm Snapdragon 680, але з HarmonyOS
10.01.24
Huawei представила новий смартфон Enjoy 70 Pro, який отримав дизайн, схожий на флагмани серії Mate 50.
Апарат оснащений 6,7-дюймовим плоским LCD-дисплеєм із роздільною здатністю FHD+. Частота оновлення екрана не розкрита, однак передбачається, що це може бути 60 Гц або 90 Гц.
Huawei Enjoy 70 Pro працює на базі процесора Qualcomm Snapdragon 680, у комплекті з 8 ГБ ОЗУ та накопичувачем на 128 ГБ або 256 ГБ. Enjoy 70 Pro працює під управлінням власної операційної системи HarmonyOS.
Основна камера має роздільну здатність 108+2 Мпікс, а фронтальна – 8 Мпікс.
Смартфон обладнаний Wi-Fi 2,4/5 ГГц, Bluetooth 5.0 та портом USB-C (USB 2.0).
У пристрої встановлено батарею ємністю 5000 мАч з підтримкою швидкого заряджання 40 Вт.
З початку січня його можна буде придбати у Китаї за ціною від $200.
Не пропустіть цікаве!
Підписуйтесь на наші канали та читайте анонси хай-тек новин, тестів та оглядів у зручному форматі!
Огляд смартфона Oppo A6 Pro: амбітний
Новий смартфон Oppo A6 Pro – середнячок з функціональністю смартфонів преміум-класу. Виробник наділив його кількома характеристиками, властивими більш дорожчим телефонам. Але не обійшлось і без компромісів. Як саме збалансований Oppo A6 Pro – розповімо в огляді.
Огляд навушників Sony WF-1000XM6: на всю потужність
Нові навушники Sony WF-1000XM6 дещо змінили форму в порівнянні з попередником, отримали новий процесор, покращену систему шумопоглинання, більше мікрофонів і загалом технічно здійснили помітний крок вперед
Sony оновила каталог PlayStation Plus: нові ігри вже наступного тижня
Sony розкрила перелік ігор, які поповнять підписку PlayStation Plus Extra та Premium 21 липня.
ZTE G5 Max допоможе отримати стабільний 5G навіть за слабкого сигналу
ZTE представила вуличний 5G-роутер G5 Max на базі модему Snapdragon X75 із підтримкою Wi-Fi 7.


