Консоль-планшет Razer Edge для хмарного геймінгу з екраном 144 Гц і Snapdragon G3X Gen 1 коштує $400

Razer Edge

Razer показала на виставці CES 2023 у Лас-Вегасі консоль для хмарного геймінгу.

Razer Edge являє собою планшет зі знімними контролерами Razer Kishi V2 Pro. Гаджет отримав 6,8-дюймовий дисплей з AMOLED-матрицею, роздільною здатністю 2400×1080 пікселів і частотою розгортки 144 Гц.

Працює консоль під управлінням процесора Qualcomm Snapdragon G3X Gen 1 з активним охолодженням. Чип спеціально розробили для ігрових пристроїв.

Razer Edge

Razer Edge поставляється з 8 ГБ ОЗП LPDDR5 і накопичувачем на 128 ГБ UFS 3.1. За бажання вбудовану пам’ять можна розширити картою microSD до 2 ТБ.

У новинку також встановили 5-мегапіксельну фронтальну камеру з можливістю записувати відео в 1080p при 60fps і стереодинаміки з мікрофонами та підтримкою THX Spatial Audio. Поставляється приставка з операційною системою Android 12L.

Пристрій підтримує магазин застосунків Google Play Store, а також ігрові хмарні сервіси Xbox Cloud Gaming, Nvidia GeForce Now, Steam Link та інші.

Razer Edge вийде на ринок у двох версіях: з підтримкою Wi-Fi за $399 і підтримкою 5G за $599.


Не пропустіть цікаве!

Підписуйтесь на наші канали та читайте анонси хай-тек новин, тестів та оглядів у зручному форматі!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *





Статті & тестиArticles

Огляд смартфона Oppo A6 Pro: амбітний Oppo A6 Pro (CPH2799)

Новий смартфон Oppo A6 Pro – середнячок з функціональністю смартфонів преміум-класу. Виробник наділив його кількома характеристиками, властивими більш дорожчим телефонам. Але не обійшлось і без компромісів. Як саме збалансований Oppo A6 Pro – розповімо в огляді.


Огляд навушників Sony WF-1000XM6: на всю потужність

Нові навушники Sony WF-1000XM6 дещо змінили форму в порівнянні з попередником, отримали новий процесор, покращену систему шумопоглинання, більше мікрофонів і загалом технічно здійснили помітний крок вперед


НовиниNews
| 21.55
Oppo K15: смартфон з акумулятором 8000 мАч та активним охолодженням виходить наступного тижня

Oppo представить смартфон K15 з великою батареєю 8000 мАг та активною системою охолодження 24 липня. Пристрій запропонує чіпсет Dimensity 7360 Super, AMOLED-дисплей та захист IP69.

| 19.09
Полювання не на тих: поліція відмовилася від системи розпізнавання номерів

Департамент поліції Лос-Анджелеса достроково призупинив співпрацю із постачальником інтелектуальних камер Flock Safety.