Київстар відновив роботу мобільного інтернету 4G в метро Києва й Харкова
19.12.23
Оператор зв’язку «Київстар» продовжує роботи з відновлення мережі. Станом на 19 грудня 2023 року компанія відновила швидкісний мобільний інтернет в метрополітені Києва, а раніше мобільний інтернет було відновлено в метро Харкова.
Також розпочала роботу інформаційна система «Мій Київстар», де абоненти можуть подивитись залишки на рахунках. Телекомунікаційна мережа «Київстару» майже увійшла в період стабілізації.
Магазини «Київстару» відновили надання клієнтам більшості сервісів. 99% базових станцій на підконтрольній Україні території знаходяться у працездатному стані, а клієнтам доступні всі основні базові сервіси.
Також спеціалісти «Київстар» працюють над запуском швидкісного мобільного інтернету в роумінгу і планують запустити цю послугу для українських абонентів в Німеччині, Чехії, Польщі та ряді інших країн вже найближчим часом.
Не пропустіть цікаве!
Підписуйтесь на наші канали та читайте анонси хай-тек новин, тестів та оглядів у зручному форматі!
Огляд смартфона Oppo A6 Pro: амбітний
Новий смартфон Oppo A6 Pro – середнячок з функціональністю смартфонів преміум-класу. Виробник наділив його кількома характеристиками, властивими більш дорожчим телефонам. Але не обійшлось і без компромісів. Як саме збалансований Oppo A6 Pro – розповімо в огляді.
One UI 8.5: нове життя старих смартфонів Samsung — що дає оновлення?
One UI 8.5 дає старим смартфонам Samsung Galaxy функції, які ще зовсім недавно були ексклюзивом тільки для нових флагманів. Але чи справді це оновлення здатне зробити Galaxy S22, S23 і S24 ближчими до рівня Galaxy S26? Розбираємося, що саме змінюється після встановлення нової прошивки.
Google отримає доступ до 110 тис. GPU у рамках нового партнерства з компанією Маска
Google підписала колосальну угоду із SpaceX на $30 млрд для доступу до потужностей дата-центрів xAI.
Рекордна протидія: 71% американців не хочуть жити поряд із дата-центрами
Переважна більшість американців виступає проти розширення інфраструктури центрів обробки даних поблизу своїх будинків.


