Блок живлення FSP Cannon Pro 2500W стандарту ATX 3.0 стягне одразу чотири відеокарти GeForce RTX 4090

FSP Cannon Pro 2500W

На виставці Computex 2023 компанія FSP показала чимало новинок, але найцікавішими стали блоки живлення на 2500 Вт для кількох відеокарт серії GeForce RTX 4000.

Блок живлення FSP Cannon Pro 2500W відповідає стандарту ATX 3.0 та комплектується двома кабелями 12VHPWR для відеокарт GeForce RTX 40-ї серії.

Як підкреслюють в FSP, новинка впорається навіть відразу з чотирма GeForce RTX 4090, щоправда, дві з них доведеться заживити через перехідники на 8-конатктні PCI-E Power.

З інших особливостей БЖ можна виділити сертифікацію 80 Plus Platinum та 135-мм вентилятор на гідродинамічному підшипнику. Габарити пристрою становлять 150×200×86 мм.

Крім того, компанія показала серію Anemoi з БЖ ATX 3.0 потужністю 1000 Вт з сертифікацією 80 Plus Platinum. Серія Hydro PTM Pro поповнилася блоком 1650 Вт, також 80 Plus Platinum та з двома роз’ємами 12VHPWR. Dagger Pro L, блок живлення SFX-L потужністю 1200 Вт з сертифікацією 80 Plus Gold який підійде для ПК малого формфактора.


Не пропустіть цікаве!

Підписуйтесь на наші канали та читайте анонси хай-тек новин, тестів та оглядів у зручному форматі!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *





Статті & тестиArticles

Огляд смартфона Oppo A6 Pro: амбітний Oppo A6 Pro (CPH2799)

Новий смартфон Oppo A6 Pro – середнячок з функціональністю смартфонів преміум-класу. Виробник наділив його кількома характеристиками, властивими більш дорожчим телефонам. Але не обійшлось і без компромісів. Як саме збалансований Oppo A6 Pro – розповімо в огляді.


One UI 8.5: нове життя старих смартфонів Samsung — що дає оновлення?

One UI 8.5 дає старим смартфонам Samsung Galaxy функції, які ще зовсім недавно були ексклюзивом тільки для нових флагманів. Але чи справді це оновлення здатне зробити Galaxy S22, S23 і S24 ближчими до рівня Galaxy S26? Розбираємося, що саме змінюється після встановлення нової прошивки.


НовиниNews
| 07.05
Corsair Warthog: Легендарний Vengeance C70 повернувся у новому вигляді

Бренд Corsair представив на Computex 2026 новий комп’ютерний корпус Warthog, натхненний класичним Vengeance C70.

| 19.12
NVIDIA запускає Cosmos 3 для робототехніки та автономних систем

На конференції GTC Taipei компанія NVIDIA презентувала революційну відкриту омнімодель Cosmos 3, навчену розуміти закони фізики.