Загрузка Мероприятия

« Все Мероприятия

Конференція з IT права. #ubaITconf

15 апреля @ 10:00 - 17:00

₴800
V КОНФ З ІТ ПРАВА UBAITCONF 2021

Якщо ви хочете зрозуміти, як працює український ринок юридичних послуг для ІТ-бізнесу, якщо прагнете знайти ділових партнерів, професійних співробітників чи залучити нові контакти — ласкаво просимо на Конференцію з ІТ-права. Цьогоріч захід відбуватиметься онлайн, тож долучитися до трансляції можна з будь-якого куточка світу.

Так, ІТ-бізнес не стоїть на місці та розвивається стрімкіше, ніж вам здається. Кібербезпека, захист даних, двухфакторна аутентифікація і багато інших термінів пов’язаних із захистом інформації до недавна були незнайомі пересічному працівнику. Але часи змінюються і незнання в цій темі тільки ускладнює процеси.

Хто сильніший – держава чи приватна компанія? А якщо ця компанія Twitter, і вона позбавляє слова президента США? Чи здатна взагалі держава захистити малий та середній бізнес, якщо технологічні гіганти диктують свої правила гри? Чи їй залишається лише обмежувати свободи громадян відстежуючи та збираючи їх персональні дані?

Відповіді зможете почути на конференції від топових спеціалістів ІТ індустрії.

Тож не зволікайте, час плине швидко.

Реєстрація: http://bit.ly/uba-registration-ukr

За додатковою інформацією щодо заходу звертайтесь, будь ласка, до Секретаріату АПУ за тел.: +380 (93) 981-53-01, e-mail: [email protected]. Контактна особа – Вікторія Доценко.

Подробности

Дата:
15 апреля
Время:
10:00 - 17:00
Стоимость:
₴800
Событие рубрика:
Теги Событие:
Веб-сайт:
http://bit.ly/uba-ukr-events-3539

Организатор

Асоціація правників України
Телефон:
+380 (97) 840-39-36
Электронная почта:
info@uba.ua
Веб-сайт:
https://uba.ua/

Место проведения

онлайн