Вже більше 56 тисяч людей переглянули онлайн-курс “Основи AI” від Google та Міністерства цифрової трансформації

Google logo

Понад 56 тисяч людей переглянули онлайн-курс “Основи AI”. Цю програму реалізувала компанія Google Україна за підтримки Міністерства цифрової трансформації України, Офісу з розвитку підприємництва та експорту, національного проекту із розвитку підприємництва Дія.Бізнес та Projector Institute.

Курс  “Основи AI” складається із 8 тренінгів, під час яких учасники розглядали, як навчається і працює штучний інтелект, розбиралися, які є види даних, будували стратегії поступового впровадження AI у бізнесі та обговорювали, як краще будувати команди, які будуть займатися AI.

Тренінги проводили спеціалісти із кращих українських компаній, таких як Youscan, Lun, Effy, Elai.io, Respeecher, Projector Institute, а також міжнародних компаній – Google, DataRobot, Georgian, AI Lab Club, Checkstep.

Реєстрація на курс “Основи AI” ще триває, після заповнення форми на веб-сайті кожен учасник отримає доступ до записів тренінгів.


Не пропустіть цікаве!

Підписуйтесь на наші канали та читайте анонси хай-тек новин, тестів та оглядів у зручному форматі!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *





Статті & тестиArticles

Огляд смартфона Oppo A6 Pro: амбітний Oppo A6 Pro (CPH2799)

Новий смартфон Oppo A6 Pro – середнячок з функціональністю смартфонів преміум-класу. Виробник наділив його кількома характеристиками, властивими більш дорожчим телефонам. Але не обійшлось і без компромісів. Як саме збалансований Oppo A6 Pro – розповімо в огляді.


Огляд навушників Sony WF-1000XM6: на всю потужність

Нові навушники Sony WF-1000XM6 дещо змінили форму в порівнянні з попередником, отримали новий процесор, покращену систему шумопоглинання, більше мікрофонів і загалом технічно здійснили помітний крок вперед


НовиниNews
| 16.04
Робочий Apple-1 із першої партії виставили на аукціон Sotheby’s

Аукціонний будинок Sotheby’s відкриває торги «Історія науки та технологій», серед лотів яких легендарний робітник Apple-1 із серійним номером 01-0033 та історичні ПК NeXT.

| 15.05
Assassin’s Creed Black Flag Resynced стала найуспішнішим релізом франшизи у Steam

Ремейк Assassin Creed Black Flag Resynced поставив абсолютний рекорд для серії в Steam, подолавши позначку в 100 000 одночасних гравців.