Про сайт

hi-tech.ua – сайт про технології. Ми розповідаємо про світові новини в компаніях, про нові пристрої, запуск сервісів та стартапів. Публікуємо репортажі зі світових та регіональних заходів, виставок, форумів.

 

Сайт hi-tech.ua працює з 2002 року. Видавничий дім СофтПрес, якому належить бренд hi-tech та сайт hi-tech.ua, працює з 1998 року.

 

hi-tech.ua зарекомендував себе як надійне джерело професійної інформації та автор успішних проектів в інформаційному просторі України.

 

Наша команда брала участь у випуску журналів hi-tech PRO, Світ зв’язку, Мій комп’ютер, hi-Tech у школі, додаток hi-Tech DVD.

 

Серед В2В-видань: ДК Зв’язок, Телеком, Телесвіт, SMART, ММ Гроші та Технології, Панорама ринку, літературний проект Реальність фантастики, газети Channel Partner та Читай!, каталог Навігатор. До 2006 року ми відповідали за випуск української версії журналу Chip, права на який на той час належали Vogel Media International.

 

Тематика новин та публікацій сайту hi-tech.ua присвячена В2С та B2B рішенням та подіям. Ми розповідаємо про найбільш значущі та знакові пристрої та технології, які представляються на світовому ринку. Вони включають, але не вичерпують: смартфони, планшети, ноутбуки, ПК, монітори, накопичувачі, материнські плати, відеокарти, процесори, периферію, навушники, колонки, аудіо-системи, фотоапарати, камери, аксесуари, електрогікури ДВЗ, повітряний та інший транспорт.

 

Редакція сайту працює та знаходиться в Україні. Зв’язатися з нами щодо редакційних питань можна за адресою [email protected]