Діловий Кур'єр - Зв'язок

Архів видань
Magazine Всеукраїнський тижневик для зв'язківців та їхніх партнерів

Видання орієнтоване на людей, які ухвалюють ключові стратегічні рішення в телекомунікаційних компаніях, які беруть участь у прийнятті таких рішень, що впливають на них. Це директори телекомунікаційних компаній, їхні заступники, директори структурних підрозділів (департаментів, управлінь) великих телеком-компаній.

Газета надає своїм читачам можливість ознайомитись із повною картиною подій, що відбулися на ринку ІКТ за тиждень. З одного джерела читач отримує повну, оперативну, грамотну, з перших рук інформацію про розвиток різноманітних процесів, які у галузі.

На сторінках видання представлені новини законодавчого та нормативного характеру, що безпосередньо належать до регулювання галузі; новини ринку, що відображають важливі події чи зміни у діяльності компаній; позиції громадських організацій щодо важливих для галузі питань; думки перших осіб галузі з «гарячих»/ключових для суб'єктів ринку питань; процеси, що відбуваються у галузевих наукових закладах (зокрема, щодо розробки нормативної бази); найяскравіші події щодо правового, економічного регулювання телеком-ринків зарубіжжя.

Поширення тиражу здійснюється виключно за підпискою, що забезпечує попадання кожного номера газети лише до тих людей, які зацікавлені у його отриманні.