Мобільні оператори та представники влади повністю підтримали рішення УДЦР стосовно підсумків конкурсу з впровадження MNP в Україні
10.02.16
8 лютого в інформаційному агентстві «Українські новини» відбулася спільна прес-конференція НКРЗІ, УДЦР та представників операторів мобільного зв’язку на тему «Впровадження MNP в Україні: хто намагається зірвати підписання Договору на реалізацію цього проекту та виконання Угоди про Асоціацію з ЄС?»
Серед учасників прес-конференції були голова Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері зв’язку та інформатизації Олександр Животовський, голова Комітету з конкурсних торгів державного підприємства «Український державний центр радіочастот» Вадим Гулько, директор департаменту цифрової економіки України Міністерства економічного розвитку і торгівлі України Олена Мініч, голова Ради Української асоціації операторів зв’язку «Телас» Леонід Ошеров, заступник голови Громадської ради НКРЗІ, заступник голови Правління Інтернет Асоціації України Тетяна Попова, а також представники мобільних операторів – компанії Vodafone, «Київстар», lifecell, «Інтертелеком».
Головним підсумком спільної прес-конференції стала абсолютна підтримка рішення УДЦР стосовно підсумків конкурсу з впровадження послуги MNP в Україні, яку висловили оператори мобільного зв’язку, представники влади та громадських об’єднань.

Олександр Животовський, голова Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері зв’язку та інформатизації: «УДЦР провів тендер у відповідності до законодавства, забезпечивши альтернативність пропозицій та мінімізацію ризиків під час реалізації проекту»
За словами голови НКРЗІ Олександра Животовського, запуск послуги з перенесення номерів є вкрай важливим для України.
«УДЦР як головний виконавець несе відповідальність перед державою та ще перед 60 млн українських абонентів за впровадження цієї послуги. Як відповідальна компанія УДЦР провів тендер у відповідності до законодавства, забезпечивши альтернативність пропозицій та мінімізацію ризиків під час реалізації проекту», – наголосив Олександр Животовський.

Олена Мініч, директор Департаменту цифрової економіки України Міністерства економічного розвитку і торгівлі України: «Згідно практики, у різних країнах впровадження MNP відбувається близько 6 місяців»
Директор Департаменту цифрової економіки України Міністерства економічного розвитку і торгівлі України Олена Мініч у свою чергу заявила, що конкурс був коректним, а послуга є затребуваною. Вона відмітила чотири складові впровадження послуги МNP в Україні. Це оновлення конкурентних умов на ринку, виконання європейських вимог, реформи в країні та індекс ведення бізнесу, коли у клієнтів з’явиться вибір щодо операторів, а оператори почнуть конкурувати на якості послуг, а не на ціні.

Леонід Ошеров, голова Ради Української асоціації операторів зв’язку «Телас»: «Робота з упровадження MNP в Україні йде вже протягом 10 років. Нам нарешті вдалося отримати консолідоване рішення, яке задовольняє всіх: операторів, регулюючі органи, галузеві громадські організації»
Свою позицію відносно конкурсу висловив і голова Ради Української асоціації операторів зв’язку «Телас» Леонід Ошеров, зазначивши, що цілком підтримує НКРЗІ та УДЦР на шляху впровадження MNP в Україні.
«НКРЗІ та УДЦР ще ніколи не були настільки відкриті для роботи, як під час процесу підготовки і реалізації проекту MNP, і тому усі прийняті на сьогодні рішення є спільним компромісом між операторами, регулятором та адміністратором системи. Тендер відбувся на надзвичайно високому рівні, і вибір переможця абсолютно влаштовує нас та усіх операторів мобільного зв’язку», – сказав Леонід Ошеров.

Тетяна Попова, заступник голови Громадської ради НКРЗІ, заступник голови Правління Інтернет Асоціації України: «З нашої точки зору тендер був проведений максимально прозоро»
Представники мобільних операторів, які були присутні на конференції, підтвердили, що не мають претензій до конкурсу. Так, представник компанії «Київстар» Олександр Гоцуленко зазначив, що компанія з самого початку була залучена до процесу розробки документації, приймала участь у всіх засіданнях, тому причин не довіряти вибору УДЦР немає.
Втім, реалізація проекту може затягнутися у часі через оскарження результатів конкурсу з реалізації послуги MNP у Антимонопольному комітеті України компанією «ЕС АЙ Центр», пропозиція якої через низку порушень вимог конкурсної документації була відхилена.

Вадим Гулько, голова Комітету з конкурсних торгів державного підприємства «Український державний центр радіочастот»: «Вартість рішень варіювалася від 27 до 107 млн грн. Усі компанії, які подали пропозиції, були допущені до участі у тендері»
За словами Голови з конкурсних торгів УДЦР Вадима Гулька, саме там, в Антимонопольному комітеті України, буде поставлено остаточну крапку щодо законності визначення переможця конкурсних торгів з перенесення абонентських номерів. В правоті свого рішення представники УДЦР абсолютно впевнені.
Під час прес-конференції Вадим Гулько запросив представників ЗМІ для висвітлення засідання з розгляду скарги компанії «ЕС АЙ Центр», яке відбудеться 2 березня об 11:00 в приміщенні Антимонопольного комітету України, за адресою: вул. Митрополита Василя Липківського, буд. 45, кім. 112.
Не пропустите интересное!
Підписывайтесь на наши каналы и читайте анонсы хай-тек новостей, тестов и обзоров в удобном формате!

Обзор ноутбука Acer Predator Helios Neo 16: золотая середина



Мы уже тестировали сбалансированные игровые ноутбуки Acer Nitro 16, Predator Helios 16 и Predator Helios Neo 14. Сегодня расскажем об увеличенной версии последнего — Predator Helios Neo 16

Asus: Программа вознаграждений ROG Elite Rewards доступна в Украине Asus события в Украине
Бренд Asus Republic of Gamers (ROG) расширяет границы своей программы лояльности, предлагая украинским геймерам возможность получать фирменные аксессуары
Летсплеи и видеоблогеры вредят продажам игр YouTube игры статистика
Новое исследование, опубликованное в журнале Marketing Science, выявило неожиданный эффект инфлюенсер-маркетинга в игровой индустрии