Загрузка Мероприятия

« Все Мероприятия

  • Это мероприятие прошло.

Всеукраїнська конференція «Telecom Ukraine 2015»

02.09.2015 - 06.09.2015

Всеукраїнська конференція «Telecom Ukraine 2015» запрошує представників телекомунікаційних компаній України приєднатися до професійної зустрічі для обговорення сучасного стану галузі телекомунікацій та подальшого розвитку телеком-індустрії України.

 

Конференція відбудеться з 2 по 6 вересня 2015 року в м. Одесі та об’єднає понад 300 фахівців — керівників підприємств у галузі зв’язку, інформатизації та телекомунікацій, представників держави, громадських діячів та інших сторін, зацікавлених в розвитку вітчизняної галузі телекомунікацій.

 

Для забезпечення ефективного обміну інформацією організатори підготували мультисекційний формат, який передбачає як об’єднані пленарні засідання та дискусії, так і відокремлені тематичні секції та робочі групи, що відбуватимуться паралельно і забезпечать можливість вибору секції, що задовольнить інтерес кожного учасника Конференції.

 

Протягом трьох робочих днів Конференції (3-5 вересня 2015 р.) відбудуться:

 

— об’єднані пленарні засідання та панельні дискусії за участі представників влади, фахівців та експертів ринку, а також тематичні секції, присвячені взаємодії бізнесу та держави;

  • профільні робочі групи та засідання щодо роз’яснення та обговорення нововведень та змін у законодавстві;
  • тематичні секції щодо представлення нових рішень та технологій від ведучих виробників і постачальників обладнання;
  • міні-виставка з демонстрацією сучасного обладнання та сервісів для галузі;
  • дискусійні групи з обговорення ефективних економічних показників бізнесу, дієвих маркетингових програм та правил чесної гри на ринку.

 

Організовані вечірні програми (2-5 вересня 2015 р.) дозволять учасникам Конференції продовжити спілкування з колегами, партнерами та друзями у неформальній атмосфері та відпочити від інформаційно насичених робочих днів Конференції.

 

«Telecom Ukraine 2015»  —  це професійна зустріч учасників ринку телекомунікацій для обговорення найактуальніших питань галузі, можливість приймати безпосередню участь у процесі розвитку ринку, обмін практичним досвідом та отримання цінної інформації щодо нових технологій, приємне спілкування у колі друзів, колег та партнерів.

 

Організатори Конференції:

ІнАУ, ДП «Українська мережа обміну трафіком», Telecom Summit та Telecom Fiesta.

 

Партнери Конференції:

Асоціація підприємств інформаційних технологій України, Асоціація «Телекомунікаційна палата України», Асоціація «Укртелемережа», Всеукраїнська асоціація операторів кабельного телебачення і телеінформаційних мереж.

 

Регіональний партнер Конференції: компанія TENET

 

Спеціальні партнери Конференції: OmniLink та Датагруп.

 

УМОВИ УЧАСТІ

РЕЄСТРАЦІЯ

Опитування щодо тематичного наповнення програми Конференції

Детальна інформація про Конференцію

Приєднуйтесь до нас у Facebook та не пропустіть найцікавішого.

Подробности

Начало:
02.09.2015
Окончание:
06.09.2015
Событие рубрика:

Место проведения

Gagarinn
УЛ. ГАГАРИНСКОЕ ПЛАТО, 5Б
Odessa, 65009 Ukraine
+ Карта Google