Channel Partner

Архів видань
Channel partner Технології партнерства

Сhannel Partner Україна – перше в Україні видання для каналу «Вендор – дистриб'ютор – реселер» у сфері ІКТ. Воно видається у партнерстві з британським медіаконцерном VNU та висвітлює все коло проблем, що виникають у процесі руху продукту від виробника до споживача. Матеріали газети консультують читачів з різних аспектів продажу товарів та послуг – логістики, мерчандайзингу, створення/підтримки філійної та партнерської мережі, маркетингу лояльності, управління відносинами з клієнтами та фінансовими потоками.

У новинному розділі газети публікується найповніша інформація про партнерські, виставкові та PR-заходи українського ІКТ-ринку, ключові кадрові призначення, а також про акції за участю компаній, що представляють цей ринок. В аналітичному розділі – огляди з оцінками стану та прогнозами розвитку різних сегментів галузі. Спеціальний розділ фокусується на інтерв'ю з провідними представниками українського та світового ринку високих технологій, теорії та практиці організації каналу продажу та роботи з партнерами.

Реалізована у виданні унікальна для України система цифрової ідентифікації матеріалів («Інфокоди») дозволяє читачам легко і просто отримувати в електронному вигляді в режимі он-лайн потрібні їм додаткові відомості щодо кожної з подій, акцій і виставок, що висвітлюються в газеті, і згадуваних компаній і персон.

Цільова група Channel Partner Украина – керівники та співробітники компаній-виробників апаратного та програмного забезпечення, дистриб'юторських та дилерських компаній, торгові представники та менеджери, які забезпечують супровід товарів та взаємодію з партнерами в українському сегменті світового ринку ІКТ.