Загрузка Мероприятия

« Все Мероприятия

  • Это мероприятие прошло.

XVII МІЖНАРОДНА СПЕЦІАЛІЗОВАНА ВИСТАВКА ЗБРОЯ ТА БЕЗПЕКА 2020

13.10.2020 @ 10:00 - 16.10.2020 @ 17:00

«Про підготовку та проведення щорічної Міжнародної спеціалізованої виставки засобів захисту, озброєння, військової та спеціальної техніки, технологій і товарів подвійного використання «Зброя та безпека»

Проведення виставки напередодні Дня захисника України матиме не тільки величезне практичне, а й суспільне значення. Адже виставка «Зброя та безпека» є унікальним інструментом як для поглиблення військової та військово‑технічної співпраці із зарубіжними країнами‑партнерами, для посилення вітчизняного економічного потенціалу, так і для об’єднання всіх громадян України, незалежно від статі, національності та віросповідання, навколо ідеї побудови нової сильної та квітучої України.

Для будь-якої країни можливість проведення масштабного збройового форуму визначається позицією на світовому ринку озброєнь, рівнем розвитку її науково‑технічної бази та оборонної промисловості. З 2004 року успішне проведення виставки «Зброя та безпека» є свідченням високого авторитету вітчизняного науково‑промислового комплексу в проектуванні й виробництві нових видів зброї, військової та спеціальної техніки, якість яких неодноразово була перевірена в реальних умовах, і утвердило право України мати масштабний міжнародний форум зброярів.

Використовуючи досвід провідних збройових салонів зарубіжних країн, виставка «Зброя та безпека» проводиться у форматі двох основних розділів:

— ОЗБРОЄННЯ ТА ТЕХНІКА ДЛЯ АРМІЇ І ПРАВООХОРОННИХ ОРГАНІВ

— ЗБРОЯ ДЛЯ ЦИВІЛЬНОГО НАСЕЛЕННЯ

В рамках військової частини виставки будуть представлені такі сегменти:

— Озброєння і засоби індивідуальної екіпіровки солдата на полі бою;

— Техніка та озброєння Сухопутних військ;

— Озброєння і екіпірування правоохоронних органів;

— Засоби забезпечення прикордонного контролю;

— Військова авіація.

Цивільна частина експозиції буде традиційно представлена найрізноманітнішим асортиментом (в ціновому діапазоні і за кількістю всесвітньо відомих торгових марок) мисливської, спортивної, історичної та холодної зброї, товарів тактичного призначення, для полювання і активного відпочинку.

Враховуючи величезну потребу в переозброєнні національних Збройних сил та інших військових формувань, наша країна поступово перетворюється на потужний ринок озброєнь і військової техніки, одночасно залишаючись експортно‑орієнтованою країною. У цьому контексті, українські оборонні підприємства потребують отримання новітніх технологій та взаємному обміні технологічними і технічними ідеями із зарубіжними компаніями з країн‑партнерів України. І тут Україна готова до розвитку військово‑технічного співробітництва в тісній зв’язці з іноземними компаніями як в інтересах забезпечення національної безпеки та оборони, так і в інтересах третіх країн.

З огляду на це, виставка «Зброя та безпека» демонструє також процес імплементації стандартів НАТО у виробництві військової продукції.

У павільйонах та на відкритих майданчиках Міжнародного виставкового центру є можливість забезпечити демонстрацію натурних зразків великогабаритної військової техніки, а також надати найвищий рівень забудови експозицій, комфортні умови для роботи, прийому делегацій, проведення конференцій, переговорів, урочистих прийомів та інших виставкових заходів.

Будемо раді вітати Вас на виставці «Зброя та безпека» в 2020 році.

 

Проводиться згідно з розпорядженням Кабінету Міністрів України №753-р від 19.09.2007 р.

Подробности

Начало:
13.10.2020 @ 10:00
Окончание:
16.10.2020 @ 17:00
Событие рубрика:
Теги Событие:
,
Веб-сайт:
https://www.iec-expo.com.ua/oruzhieua-2020.html

Место проведения

«МВЦ»
Броварський проспект, 15, 02000
Киев, Ukraine
+ Карта Google
Телефон:
044 201 1161
Веб-сайт:
iec-expo.com.ua