McAfee Cybersecurity Forum 2020 - hi-Tech.ua
Загрузка Мероприятия

« Все Мероприятия

  • Это мероприятие прошло.

McAfee Cybersecurity Forum 2020

Февраль 6 @ 09:00 - 18:30

Топ-менеджмент американської компанії McAfee 6 лютого приїде до Києва для проведення найбільшого форуму з кібербезпеки в Європі McAfee Cybersecurity Forum 2020. Локальну підтримку заходу забезпечує міжнародна група компаній БАКОТЕК — офіційний дистриб’ютор McAfee в Україні, Республіці Білорусь, Азербайджані, Грузії, Вірменії.

Рішення McAfee за роки роботи компанії встигли обрати такі клієнти, як Coca-Cola, Sony, General Motors, British American Tobacco, ФБР, ЦРУ, Лукойл, УкрТатНафта, Golden Telecom і багато інших.

Особливістю даного форуму у Києві стане всебічний розгляд інструментів безпеки McAfee: як з точки зору розробника та інтеграторів продуктів, так і з боку тих українських компаній-клієнтів, які вже впровадили рішення у своїх організаціях.

Так, фахівці McAfee, БАКОТЕК, Softlist, Netwave, OptiData, ITIS розкриють технічні нюанси захисту інформації на всіх етапах її життєвого циклу, побудови операційного центру безпеки в компанії (SOC), практики використання адаптивного захисту, приклади впровадження комплексу захисту робочих станцій корпоративної мережі та багато іншого. Фахівці ІБ з компаній-клієнтів в свою чергу розкажуть власні кейси впровадження рішень McAfee у себе в організаціях в ході спеціального інтерв’ю після основної частини доповідей.

Відвідувачі McAfee Cybersecurity Forum 2020 дізнаються про:

  • Рішення класу «пісочниця» як ядро системи інформаційної безпеки задля захисту мережевого, поштового та веб-трафіку
  • MVISION EDR — ключовий інструмент сучасного SOC для розслідування інцидентів з можливостями моніторингу, виявлення та реагування на складні загрози на кінцевих точках
  • Побудову архітектури адаптивної безпеки для запобігання складним і цілеспрямованим атак відповідно до рекомендацій провідних міжнародних аналітичних агентств (Gartner, Forrester і ін.)
  • MVISION Cloud (CASB) — забезпечення захисту інформації на всьому шляху від пристроїв до хмари (Device-to-Cloud Security)
  • Елементи та підходи щодо побудови сучасного SOC, ядром якого є система управління подіями інформаційної безпеки (SIEM) з можливістю автоматичного реагування
  • McAfee MVISION — сімейство хмарних продуктів, що забезпечують захист даних, блокуючи загрози безпеці на пристроях, у мережі, у хмарних (IaaS, PaaS, SaaS) та локальних середовищах

В рамках форуму заплановані технічні демонстрації рішень вендора під час доповідей, а також на демо-стендах фахівців McAfee і українських системних інтеграторів. Крім того, учасники зможуть обговорити останні тенденції розвитку кіберзагроз в Україні та світі, новітні підходи до запобігання та виявлення складних цілеспрямованих атак і 0-day загроз.

До участі в заході запрошуються IТ/ІБ-директора, керівники IТ /ІБ-підрозділів і інші ІБ-фахівці, перед якими стоїть завдання побудови ефективної системи інформаційної безпеки компанії.

Програма заходу, спікери, реєстрація: http://bit.ly/303DNG8

Вартість: безкоштовно. Кількість місць обмежена. Попередня реєстрація та підтвердження від організаторів – обов’язкові.

Подробности

Дата:
Февраль 6
Время:
09:00 - 18:30
Событие рубрика:
Теги Событие:
,
Веб-сайт:
http://bit.ly/303DNG8

Организатор

Бакотек
Телефон:
044 273 3333
Веб-сайт:
https://bakotech.ua/

Место проведения

Конгресс центр “Mercure”
улица Вадима Гетьмана 6
Киев, 02000 Украина
+ Карта Google