Loading Events

« All Events

  • This event has passed.

Інформоперація «Різдво у гібридну хату»

23.12.2021 @ 14:00 - 16:00

korporativnaya_informatsiya

23 грудня з 14:00 до 16:00 в Українському кризовому медіа центрі відбудеться конференція з підбиття інформаційних підсумків 2021 року та прогнозів на 2022-й «Інформоперація Різдво».

Експерти різних напрямків підводитимуть підсумки подій в Україні за рік та говоритимуть про основні тренди інформаційного простору та можливі прогнози. Крім того, говоримо щодо питань професійних: загрози та як із ними працювати, професіоналізм в аналітиці, системність і кваліфікація в аналізі. І трохи про те, яких чудес чекаємо від Санти, Діда Мороза, Святого Миколая чи навіть від Тигра;)

Модеруватиме Елліна Шнурко-Табакова, експерт з інформаційної безпеки, голова Ради інформбезпеки та кіберзахисту.

Програма Інформоперації Різдво наступна:

  1. ««Подарунки» російської пропаганди: що і чому Кремль говорив про ЗСУ в 2021 році» — Олександра Цехановська, керівниця Групи з аналізу гібридних загроз Українського кризового медіа-центру.
  2. «Російська інформаційна машинка: характерні несправності та дитячі хвороби» — експерт з числа керівного складу ССпО ЗСУ.
  3. «Гібридні загрози у сферах громадської безпеки та цивільного захисту» — Олександр Користін, доктор юридичних наук, професор, Державний науково-дослідний інститут МВС України.
  4. «Різдво страткому. watermarkВід одинаків до команди» — Лариса Компанцева, доктор філологічних наук, професор Національної академії Служби безпеки України.
  5. «Кореляційний феєрверк інформаційних війн» — Дмитро Ланде, доктор технічних наук, професор, завідувач кафедри інформаційної безпеки фізико-технічного факультету КПІ імені Ігоря Сікорського.
  6. «Реформи Кібер військ і НАТО» — Володимир Рапко, генерал-лейтенант запасу, начальник військ зв’язку ЗСУ 2014-2020 рр.
  7. «Дід Мороз, Санта Клаус і Миколай — об’єднання чи протистояння?» — Елліна Шнурко-Табакова, експерт з інформаційної безпеки, голова Ради інформбезпеки та кіберзахисту.

 

logo UCMC

Організатори: ГО «Рада інформбезпеки та кіберзахисту» та Український кризовий медіа-центр (УКМЦ).

Онлайн трансляція відбуватиметься на сайті УКМЦ та на сторінках Facebook і YouTube.

 

Участь у заході безкоштовна, реєстрація відвідувачів відбуватиметься в Українському кризовому медіа центрі перед початком події.

 

Увага! Участь у заході може взяти обмежена кількість осіб. Вхід до УКМЦ можливий за наявності сертифіката про вакцинацію або негативного ПЛР тесту.

 

Уточнення та запитання за цими контактами: +380 50-800-70-38, [email protected] (Валерія)

Чекаємо вас 23 грудня о 14:00 за адресою: Український дім, Київ, вул. Хрещатик, 2.

 

Details

Date:
23.12.2021
Time:
14:00 - 16:00
Event Category:
Event Tags:
,
Website:
https://uacrisis.org/ru/pres-tsentr/stream

Organizer

RIK
View Organizer Website