Загрузка Мероприятия

« Все Мероприятия

  • Это мероприятие прошло.

Hrabli Battle №5 | Start up, Fail up, Get up, Repeat

28.11.2019 @ 19:00 - 21:00

Hrabli Battle №5 | Start up, Fail up, Get up, Repeat

9 із 10 стартапів — помирають. Що стається з їхніми засновниками? Хто зумів підвестися і почати наново? Засновники гучних проектів розкажуть, що пішло не так, куди рухатися далі та як не наступити на старі граблі новому стартапу.

На черговій зустрічі серії про “граблі” підприємців — Hrabli Battle — розбираємо приклади:

RetargetApp — SaaS-рішення, що допомагає інтернет-магазинам продавати більше завдяки автоматизованим рекламним кампаніям.

Ecoisme  — енергомонітор споживання, генерації та акумуляції енергії в будинках для економії електроенергії.

AdTena — платформа створення, налаштування, показу та аналізу реклами у Wi-Fi мережах для їх монетизації в автоматичному режимі.

Дізнаємось від бувалих про таке:

  • Топ-помилки — вбивці проектів
  • Бізнес-модель
  • Робота з інвесторами
  • Склад команди, компетенції та ролі, довіра
  • Перш ніж зробити стартап

Спікери:

Павло Матвієнко, CEO & Co-founder RetargetApp, яка стала першим і єдиним маркетинговим партнером Facebook в Україні, перемогла в конкурсі CEE Scaleup Challenge і отримала $1.27 млн.

Іван Пасічник, Co-founder та Ex-CEO Ecoisme, а віднедавна — Head of R&D Kyivstar. Входить у списки Forbes 30Under30 Europe: Industry, TOP 100 Sustainability CEO by World Sustainability Сongress та NewEurope100 Honouree.

Олександр Дзюба, Ex-CEO Adtena, фрілансер, будує будинок на колесах. Займався IT-освітою для дітей, брав участь в побудові першої публічної Wi-Fi мережі на Хрещатику, керував мережами одного з найбільших провайдерів України.

Модератор: Альона Калібаба, COO Chasopys Europe, член правління Radar Tech, співзасновник акселератора для соціальних підприємців SELab. Працює зі стартапами 7 років.

Подробности

Дата:
28.11.2019
Время:
19:00 - 21:00
Событие рубрика:
Теги Событие:
Веб-сайт:
https://2event.com/uk/events/1852201